HHV2WSJT-73-15M
MFR.Part #
HHV2WSJT-73-15M
JLCPCB Part #
C1396393
Description
-55℃~+155℃ 15MΩ 2W Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS