RV0603FR-07750KL
MFR.Part #
RV0603FR-07750KL
JLCPCB Part #
C6208029
Description
-55℃~+155℃ 100mW 750kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS