MFR100FRF73-102K
MFR.Part #
MFR100FRF73-102K
JLCPCB Part #
C1759779
Description
-55℃~+155℃ 102kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS