AC0805FR-7W226RL
MFR.Part #
AC0805FR-7W226RL
JLCPCB Part #
C5936597
Description
-55℃~+155℃ 226Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS