AHA80AFB-2R67
MFR.Part #
AHA80AFB-2R67
JLCPCB Part #
C1569396
Description
2.67Ω 80W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS