AHA80AFB-20R
MFR.Part #
AHA80AFB-20R
JLCPCB Part #
C1568995
Description
20Ω 80W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS