AHA80AFB-27R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AHA80AFB-27R
JLCPCB Part #
C1568845
Package
Plugin
Description
27Ω 80W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS