RC0805JR-13330RP
MFR.Part #
RC0805JR-13330RP
JLCPCB Part #
C5842734
Description
-55℃~+155℃ 125mW 330Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS