AHA500FB-76R8
MFR.Part #
AHA500FB-76R8
JLCPCB Part #
C1567855
Description
5W 76.8Ω Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS