AHA50AJB-620R
MFR.Part #
AHA50AJB-620R
JLCPCB Part #
C1568126
Description
50W 620Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS