YC164-JR-1339RL
MFR.Part #
YC164-JR-1339RL
JLCPCB Part #
C6939295
Description
39Ω 4 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS