MFP1WSBBE52-320R
MFR.Part #
MFP1WSBBE52-320R
JLCPCB Part #
C1400170
Description
-55℃~+155℃ 1W 320Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS