AHA50AJB-680R
MFR.Part #
AHA50AJB-680R
JLCPCB Part #
C1568127
Description
50W 680Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS