AHA50AJB-43R
MFR.Part #
AHA50AJB-43R
JLCPCB Part #
C1568094
Description
43Ω 50W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS