RE1206DRE07681KL
MFR.Part #
RE1206DRE07681KL
JLCPCB Part #
C4200218
Description
-55℃~+155℃ 250mW 681kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS