AHA50AJB-13R
MFR.Part #
AHA50AJB-13R
JLCPCB Part #
C1568028
Description
13Ω 50W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS