MFR-50FRE52-46K4
MFR.Part #
MFR-50FRE52-46K4
JLCPCB Part #
C1749623
Description
-55℃~+155℃ 46.4kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS