AHA50AJB-330R
MFR.Part #
AHA50AJB-330R
JLCPCB Part #
C1568089
Description
330Ω 50W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS