AHA50AJB-390R
MFR.Part #
AHA50AJB-390R
JLCPCB Part #
C1568133
Description
390Ω 50W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS