270121P46280R0J
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
270121P46280R0J
JLCPCB Part #
C6402273
Package
Plugin
Description
121W 280Ω Wirewound Resistor ±260ppm/℃ ±5% Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS