AHA50AFB-619R
MFR.Part #
AHA50AFB-619R
JLCPCB Part #
C1569873
Description
50W 619Ω Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS