RSF200JT-73-68R
MFR.Part #
RSF200JT-73-68R
JLCPCB Part #
C1388779
Description
-55℃~+155℃ 2W 68Ω Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS