RT0805CRC072K94L
MFR.Part #
RT0805CRC072K94L
JLCPCB Part #
C4122135
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.94kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS