AHA80AFB-3K09
MFR.Part #
AHA80AFB-3K09
JLCPCB Part #
C6123212
Description
3.09kΩ 80W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS