AHA50AFB-110R
MFR.Part #
AHA50AFB-110R
JLCPCB Part #
C1568629
Description
110Ω 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS