AHA50AFB-105R
MFR.Part #
AHA50AFB-105R
JLCPCB Part #
C1568967
Description
105Ω 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS