AHA500FB-19R1
MFR.Part #
AHA500FB-19R1
JLCPCB Part #
C1567620
Description
19.1Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS