AHA25AFB-475R
MFR.Part #
AHA25AFB-475R
JLCPCB Part #
C1568981
Description
25W 475Ω Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS