AHA25AFB-47R5
MFR.Part #
AHA25AFB-47R5
JLCPCB Part #
C1568421
Description
25W 47.5Ω Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS