RER60F68R1RCSL
MFR.Part #
RER60F68R1RCSL
JLCPCB Part #
C6643612
Description
5W 68.1Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance