AHA25AFB-976R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AHA25AFB-976R
JLCPCB Part #
C1569435
Package
Plugin
Description
25W 976Ω Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS