AHA25AFB-226R
MFR.Part #
AHA25AFB-226R
JLCPCB Part #
C1568978
Description
226Ω 25W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS