AHA25AFB-0R28
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AHA25AFB-0R28
JLCPCB Part #
C1568182
Package
Plugin
Description
25W 280mΩ Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS