FMP200JR-52-510K
MFR.Part #
FMP200JR-52-510K
JLCPCB Part #
C1753340
Description
-55℃~+155℃ 2W 510kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS