RC0603FR-13243KL
MFR.Part #
RC0603FR-13243KL
JLCPCB Part #
C6638371
Description
-55℃~+155℃ 100mW 243kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS