AF2010JK-0710ML
MFR.Part #
AF2010JK-0710ML
JLCPCB Part #
C2137775
Description
-55℃~+155℃ 10MΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS