FAE3SSJR-73-22R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FAE3SSJR-73-22R
JLCPCB Part #
C1777714
Package
Plugin,D4.5xL11.5mm
Description
-55℃~+200℃ 22Ω 3W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS