RT1206FRD0715R8L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1206FRD0715R8L
JLCPCB Part #
C2103765
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 15.8Ω 200V 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS