RT0603BRD071R37L
MFR.Part #
RT0603BRD071R37L
JLCPCB Part #
C7064970
Description
-55℃~+155℃ 1.37Ω 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS