AF162-JR-073K9L
MFR.Part #
AF162-JR-073K9L
JLCPCB Part #
C5560821
Package
0606
Description
2 3.9kΩ 4 62.5mW ±200ppm/℃ ±5% 0606 Resistor Networks, Arrays ROHS