MFP50SBRD52-3K05
MFR.Part #
MFP50SBRD52-3K05
JLCPCB Part #
C3474689
Description
-55℃~+155℃ 3.05kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS