RC0805FR-101R8L
MFR.Part #
RC0805FR-101R8L
JLCPCB Part #
C7274483
Description
-55℃~+155℃ 1.8Ω 125mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS