AF162-JR-072K4L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AF162-JR-072K4L
JLCPCB Part #
C5942862
Package
0606
Description
2 2.4kΩ 4 62.5mW ±200ppm/℃ ±5% 0606 Resistor Networks, Arrays ROHS