AC2512FK-7W464KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AC2512FK-7W464KL
JLCPCB Part #
C6491697
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 2W 464kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS