MFR100FTE52-75K
MFR.Part #
MFR100FTE52-75K
JLCPCB Part #
C1385580
Description
-55℃~+155℃ 1W 75kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS