AF122-FR-07634RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AF122-FR-07634RL
JLCPCB Part #
C1734961
Package
0402x2
Description
2 4 62.5mW 634Ω ±1% ±200ppm/℃ 0402x2 Resistor Networks, Arrays ROHS