MFR100FTE52-5K23
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR100FTE52-5K23
JLCPCB Part #
C3538686
Package
Plugin,D4.5xL11.5mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.23kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS