RC1206FR-07383KP
MFR.Part #
RC1206FR-07383KP
JLCPCB Part #
C6263285
Description
-55℃~+155℃ 250mW 383kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS