RT0603WRB0724R9L
MFR.Part #
RT0603WRB0724R9L
JLCPCB Part #
C3959121
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24.9Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS