AF122-FR-07133RL
MFR.Part #
AF122-FR-07133RL
JLCPCB Part #
C1735808
Description
133Ω 2 4 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0402x2 Resistor Networks, Arrays ROHS